O nás

Něco o nás a našem eshopu

Petrův zdar.

Pokud jste se rozhodli si o nás a našem E-SHOPU něco přečíst vítejte.

Naše jména jsou David a Láďa a jsme z Karlových Varů.

Pro E-SHOP jsme se rozhodli náhodou. Když jsme byli na rybách a voda byla mrtvá, drbali jsme o všem možném. Hlavně jsme ale řešili, co by mohlo pomoct ke zlepšení rybolovu nejen pro nás.

Prvotním záměrem bylo hledání volného soukromého rybníku do pronájmu ke sportovnímu rybolovu. Tak jsme začali hledat. Jen to bylo složité, protože v okolí Karlových Varů byli veškeré rybníky obsazené. Po dlouhém hledání jsme přeci jen našli a dokonce dva vedle sebe. Vymysleli jsme projekt a zažádali o pronájem. Projekt spočíval hlavně v tom, aby si mohli zachytat všichni rybáři-(nerybáři), rybářky-(nerybářky) a i jejich děti. Chtěli bychom mít klasické rybníky bez velkého zásahu do přírody. Žádné luxusní plochy s Anglickým trávníčkem. Také prostory k postavení stanu pro rodiny, ohniště, přírodní toalety, chatičku pro naše zázemí při rybářských závodech a poskytnutí občerstvení pro naše závodníky. Jen nastala další potíž, která se táhne už třetím rokem. Zjistili jsme, že je to běh na dlouhou trať a nemáme 100 procentní jistotu k realizaci našeho projektu. Řekli jsme si, že než se vše vyřídí a bude vše na 100 procent, tak bychom mohli vyzkoušet založit E-SHOP. Rozhodnutí bylo jednoznačné :) Zrodil se E-SHOP RAPTORFISHING.

 Máme rádi přírodu, a tak se chováme u vody slušně. Drtí nás ale někteří rybáři (prasata), kteří nechávají bordel a je jim u zadku to, že po nich přijde slušný rybář a musí ten bordel uklízet. Když tak neučiní a přijde porybný, čeká ho postich za druhého, který tam nechal bordel. Jsme obyčejní rybáři, kteří zkouší různé tipy lovu. Nechodíme k vodě lovit pouze jeden druh ryby, ale zkoušíme ulovit všechny druhy ryb na veškeré způsoby, pruty, nástrahy či návnady. Když si sedneme k vodě, je to parádní pocit klidu. Dokud ale jednomu z nás nezačnou přicházet zábery a ten druhý jen smutně sedí a kouká, že jemu nic nebere. Poté přichází závist, vymýšlí naschvály, po chvilce je ralizuje a je super zábava :).

Nebudeme vám sem psát, jaké krmení se hodí na pdozim, na jaro a na léto. Nebudeme prozrazovat naše tajné podzimní ingredience složené z ovocné krmné směsi s namletými buráky, namletou svařenou řepkou a zakrmené pár hody zakrmovací raketou :). Nebo jarní lov s krmením halibut, smíchané se suchou namletou řepkou, pár kelímky moučných červů (i s pilinami) a také zakrmené pár hody zakrmovací raketou :). Letní lov je příjemný. V létě zakrmujeme vícero způsoby, 1:Uvaříme kukuřici s celou řepkou, necháme pěkně ovonět 14 denním odležením a po té před zakrmováním zakrmovací raketou přidáme krmení s česnekovou příchutí (opatrně, některým se zvedá z této odleželé směsi žaludek, pokud se poblijete je to správně připravné) :) :) zakrmíme zakrmovací raketou a může začít rybačka :). 2: Další je klasika, která je známa všem kaprařům - zakrmíme lovné místo boilies nebo peletami a pak na to samé chytáme.... jen my nezakrmujeme horentními kilogramy boilies či peletami. 3: Další krmení je pro nás na večer a na noční lov - grilované masíčko, kamarádka Tulamorka a věrní přátelé Rum a Pivko. Samozřejmě  vše s Mírou, pokud nějaký je, a když ne, tak i bez Mirka :)

Tak a teď pár řádků o E-SHOPU.

Začali jsme v prosinci léta páně 2016, chtěli jsme E-SHOP oficiálně spustit v lednu léta páně 2017, ale nastalo pár chyb a velká spousta přeceňování aby to bylo pro všechny zákazníky přijatelné.

Nechceme z E-SHOPU vydělávat horentní milióny či statisíce. Byli bychom rádi za jakýkoliv komentář k našemu E-SHOPU, jak záporný, tak kladný, co by jsme měli vylepšit a popřípadě změnit k vašemu pohodlnějšímu nákupu a orientaci v něm. K vašim veškerým otázkám ohledně produktů,vzhledu E-SHOPU a všem otázkám ohledně rybaření, vám rádi odpovíme a napíšeme náš názor.

Chtěli bychom také postupem času nakoupit vybrané produkty a osobně je vyzkoušet, abychom mohli být chytří a začít rozdávat chytré rady, jako naši internetoví kolegové :) :) :) .

V rámci zlepšení a kontaktu se zákazníky, kteří budou mit chuť, čas a náladu, máme do budoucna v plánu pořádat předváděcí akce přímo u vody. Mělo by to být formou klasické výpravy na ryby, posedět, vyměnit si rady a zkušenosti, názory a vyzkoušet vybrané produkty ve vlastních rukách. Pokusit se chytit nějakou tu zlatou rybku.

Přejeme si a je naším cílem vyjít vstříc vám zákazníkům ve všech směrech, k vaší spokojenosti s nákupem

v

 E-SHOPU RAPTORFISHING 

Přejeme příjemný nákup Láďa a David

 

 

Tento web používá soubory cookie, které nám pomáhají zajistit lepší služby. Více informací. Zjistit více informací